Я іду на урок географії
Вівторок, 24.04.2018, 15:27
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Каталог файловРеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії розділу
Методика географії [9]
Підручники з географії [23]
Електронні енциклопедії та навчальні комплекси [22]
Атласи з географії [3]
Суміжні дисципліни [17]
Статистика сайту
Головна » Файли » Посібники та підручники з географії » Суміжні дисципліни [ Додати матеріал ]

"Економіка (профільний рівень)" 10 клас - Радіонова І.Ф., Радченко В.В.
[ Викачати з сервера (1.58Mb) ] 01.12.2011, 08:39
  Ви обрали навчальну дисципліну економіка для поглибленого вивчення і, ймовірно, пов’яжете з нею свій майбутній фах. Автори підручника схвалюють ваш вибір. Пропонований вам підручник покликаний допомогти в опануванні базовими (фундаментальними) знаннями з економіки. Так само, як міцність будинку залежить від фундаменту, надійність знань і майбутній успіх у роботі визначається тим, як засвоєні основи. Тому важливо правильно використовувати матеріал підручника.
        Підручник для 10го класу охоплює два розділи. Це «Вступ до економічної теорії», у якому ми знайомимо читача з основними економічними поняттями (категоріями) та пояснюємо роль економіки у житті суспільства й окремої людини. У другому розділі «Фундаментальні поняття ринкової економіки та ринкова інфраструктура» увага зосереджена на тому, як організована ринкова економіка – особливий вид економіки, що забезпечив розвинутим країнам світу високий добробут і соціальну захищеність громадян.
       Кожна тема підручника структурована, тобто у ній виокремлені певні частини. Пояснимо їх призначення. На початку кожної теми ми визначаємо те нове, про що ви дізнаєтеся, та пояснюємо логіку (послідовність) викладення матеріалу. Це сприяє формуванню цілісного уявлення про тему. При розкритті змісту теми широко використовуються схеми, графіки, формули. Це допомагає зробити виклад матеріалу чітким, стислим, більш зрозумілим.
Наприкінці тем розміщені підсумки, прочитавши які ви усвідомите, наскільки повно вами засвоєно матеріал, та пояснюється, як можна скористатися одержаними знаннями на практиці.
Відповідаючи на контрольні запитання та виконуючи завдання до кожної теми, ви закріплюєте набуті знання.
        Рубрика тем під назвою «Що далі?» розрахована на тих учнів, які орієнтовані на участь у конкурсах та олімпіадах з економіки. Автори підручника зичать усім читачам глибоких знань, використання яких сприятиме успішній діяльності.
                                  Від авторів професор І.Радіонова
Категорія: Суміжні дисципліни | Додав: okinaka
Переглядів: 4390 | Завантажень: 953 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід
Пошук
Заробляй розумом
etxt.ru
Операції з WM
Обменник.ws » Автоматический обмен Webmoney, Privat24, WMZ, WMR, WMU, WME, WMB, WMG, без комиссии, пополнение картой visa, mastercard, обмен электронных денег webmoney, wmz на wmr
Block title
Copyright MyCorp © 2018
Сайт управляється системою uCoz